(ВИДЕО+ФОТО) Природна убавина: Антониа Гиговска во бикини!


Младата пејачка Антониа Гиговска покрај настапите, како неодамна на „Славјански Базар„ наоѓа време летово да ужива на плажа и постојано ги радува своите обожаватели со нови фотографии. На последната дури и случајните минувачи подзинале додека Антонија позира во бикини, а добила и безброј пофални зборови од обожавателите. Младост, природно, убавина – комбинација која е карактеристична за младата македонска пејачка. Вредната Антониа сними и нова песна „Невреме“ која ја промовира минатиот месец. Погледнете го видеото:
| | веќе видена | слични

Антонио Милошоски, ексминистерот за надворешни работи се скара преку фејсбук со Бојан Јовановски, преседателот на Меѓународен сојуз-Скопје. Препукувањата и кавгата е на социјалните мрежи, каде Милошоски го обвинува Бојан , за наводини лаги и манипулации. Нарекувајки го манипулатор, Антонијо му напишал на Боки 13 „срамота е да глумиш лажна хуманост, а да те демантира мајката на болно дете„. На ова Бојан пак му возврати дека обвинувањата се неточни, па јавно му напиша „Ах, Антонијо, Антонијо…толку злоба во едно мало човече како тебе„.
| | веќе видена | слични

Останато

Две недели по распишувањето на претседателските избори, а во исчекување на кандидатот со кој ќе влезе во изборна трка владејачкото мнозинство, „Макфакс“ ...
сите 212 | | | веќе видена

Наглата промена на времето, односно брзиот продор на многу студената воздушна маса која се спушта од Русија од утрешната ноќ како и во сабота ќе услови ...
сите 205 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 91 | | | веќе видена

Косовскиот амбасадор во Скопје, Ѓерѓ Дедај, денеска ја посети општина Гостивар, каде што се сретна со градоначалникот Арбен Таравари. Целта на оваа посета беше ...
сите 167 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 104 | | | веќе видена

Сите одговорни за несреќата кај Ласкарци треба да излезат пред судот на правдата, порачаа денеска од Алијанса за Албанците. Пратеникот на оваа партија Сурија ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО+ФОТО) Природна убавина: Антониа Гиговска во бикини!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: