КУРИР: ОВА СЕ НАРКО аферите на СДСМ- скандалот со Павле не е прв


4 копии
2 копии

Павле Богоевски, пратеник и претседател на собраниската Комисија за мандатно имунитетни работи кој се најде на мета на скандал по снимката која излезе за него, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На социјалните мрежи потсетување на изјава на пратеникот Павле Богоевски кој е под притисок да си даде оставка откако во скандалот “кокаин за пратеник” беше ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Пратеникот Павле Богоевски и неговиот став за аферата со „пола кокаин или масло од канабис“ наиде на многу негативни оценки во медиумите и на социјалните ...
| | веќе видена | слични

Иако самиот пратеник призна дека набавувал забранети супстанци високиот претставник на Либерал Демократската партија Ангелка Пеева Лауренчиќ во “Само вистина” ...
| | веќе видена | слични

Снимка на која пратеникот Павле Богоевски наводно се договара да купи кокаин во такси, освен што предизвика негодување и реакции во јавноста, ја префрли ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот амбасадор, Ристо Никовски во дебатната емисија „Само вистина“ на Канал 5, говореше за случајот на пратеникот Павле Богоевски. Како што истакна, тој ...
| | веќе видена | слични

Екс пратеничката од редовите на ЛДП, Ангелка Пеева-Лауренчиќ, застана на страната на пратеникот Павле Богоевски, откако избувна скандалот со нелегалната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поранешнaта пратеничка на ЛДП, Ангелка Пеева-Лауренчиќ, во синоќешното гостување на „Само вистина“, застана во одбрана на пратеникот Павле Богоевски по целиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Оваа работна недела временската прогноза ни носи доста променливо време и пад на температурите за неколку степени.Облачно, но со сончеви периоди, прогнозираат ...
сите 270 | | | веќе видена

Министерот за телекомуникации на Иран, Мухамед Џавад Азари Џароми порача преку Твитер дека американскиот сајбер напад на ирански цели не бил успешен, пренесе ...
сите 181 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 70 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КУРИР: ОВА СЕ НАРКО аферите на СДСМ- скандалот со Павле не е прв

Од:
До кого (е-маил):
Порака: