СКАНДАЛ: Уапсен братот на Сека Алексиќ!

Пејачките Сека Алексиќ и Дара Бубамара неодамна се скараа поради професионални недоразбирања, а од тогаш навака се честа тема во медиумите. Веста дека повторно ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Сека Алексиќ пред неколку денови откри дека е бремена по втор пат и тоа среде една емисија во Србија. Пејачката е во шестата недела од ...
| | веќе видена | слични

Лора Ворсил од Велика Британија од 2008 година се обидувала да остане бремена, но и покрај 13-те неуспешни бремености, таа не се откажала. Единаесет бремености ...
| | веќе видена | слични

Сека Алексиќ е во шестата недела од бременоста, а пејачката веднаш по Божиќниот пост се причестила и потоа отпатувала со својот духовен татко Никола на ...
| | веќе видена | слични

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ пред неколку денови откри дека е повторно бремена и го очекува своето второ дете со нејзиниот сопруг Вељко. Честитките ...
| | веќе видена | слични

Родениот брат на пејачката Сека Алексиќ, Надџад Рамиќ (41) е уапсен вчера поради сомнеж дека се обидел да изнуди 2.000 евра од сопственик на продавница во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Власта и опозицијата се уште на црвените линии за Законот за јавно обвинителство.  Противуставен и неприфатлив предлог , вака го оцени лидерот на ВМРО ДПМНЕ, ...
сите 351 | | | веќе видена

Од таму велат дека се уште е рано за такво нешто, како и дека дел од случаите за кои имало индиции дека се поврзани со корона вирусот, биле погрешни. Во ...
сите 410 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Оливер Спасовски, се сретна со резидентни амбасадори од земјите членки на Европската унија, во нашата држава.На средбата беа изразени ...
сите 123 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за забрана за увоз на отпад наиде на собраниска блокада. Откако го помина комисискиот филтер, предлог-законот се прескокнува од дневнот ред на ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СКАНДАЛ: Уапсен братот на Сека Алексиќ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: