Три месеци условна казна за полицајците кои го фотографираа Чавков во Идризово

9 копии

Три месеци условна казна за полицајците кои го фотографираа Чавков во Идризово Условни казни затвор од три месеци добија двајца полицајци за неовластено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред два дена во затворот „Шутка“ во Скопје се случи тежок инцидент, каде што двајца осудени лица, Албанци, брутално го претепаа, Коста Делов, еден од главните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

Во грчкиот парламент започна расправа за гласање на доверба на владата на Алексис Ципрас, по заминувањето од владиниот кабинет на коалицискиот партнер и ...
сите 594 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 312 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Три месеци условна казна за полицајците кои го фотографираа Чавков во Идризово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: