„Сити Парк Бојс“: За кого се игра кошарката во Македонија?

2 копии
4 копии

Македонската кошаркарска федерација испратила допис до КК Работнички преку кој се забранува играње на натпревари во салата „Градски парк“ до отстранување на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Екипатан на МЗТСкопје А. го пречекува Кожу во првиот натпревар од 7.коло на Супер лигата. Средбата ќе се игра попладнево од 19 часот, а преостанатите два дуели ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Сити Парк Бојс“: За кого се игра кошарката во Македонија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: