Најслаба посетеност во последните 10 години кога Реал е домаќин


2 копии
3 копии

Кристиано Роналдо ова лето стана дел од тимот на Јувентус, а по стапките на својот славен татко тргна и синот на Португалецот. Осумгодишниот Кристиано Жуниор ...
| | веќе видена | слични

Се навикнавме да го гледаме на теренот, а за неколку недели Роналдо Назарио да Лима ќе има нова улога и тоа – претседател! Познатиот Бразилец кој два пати беше ...
| | веќе видена | слични

Славниот фудбалер Кристијано Роналдо стана дел од тимот на Јувентус, а изгледа дека и неговиот првенец ќе тргне по неговите стапки. Кристијано Џуниор почна да ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпознатите кондициони тренери, Џовани Маури, ја открил тајната на совршената Физичката кондиција на Кристиано Роналдо. Маури е долгогодишен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 348 | | | веќе видена

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 78 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 467 | | | веќе видена

Соопштение до јавноста – реакција на соопштението на СДСМ кое се однесуваше на прес конференцијата на Наум Стоилковски Македонија е единствена држава во Европа ...
сите 110 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 33 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„За разлика од владеењето на ВМРО-ДПМНЕ кога парите на граѓаните се ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најслаба посетеност во последните 10 години кога Реал е домаќин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: