Синот на Доналд Трамп и Ивана Трамп ја шокираше цела Америка: Погледнете што стави на врвот на новогодишната елка

Како што тврди, не можел да се одлучи помеѓу ангел и ѕвезда… Најстариот син на американскиот претседател од бракот со Ивана, помладиот Доналд Трамп, ја ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека причината за немирите во Франција е Договорот за клима од Париз. – Целата земја гори поради Парискиот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии

Федералниот судија нареди порно ѕвездата Бура Даниелс да му плати на Доналд Трамп близу 293.000 долари за хонорари на неговите адвокати, како и 1.000 долари ...
| | веќе видена | слични

Мајкл Коен, поранешен адвокат на претседателот на САД, Доналд Трамп, денес бил осуден на три години затвор, а во текот на судењето му порачал на судијата дека ...
| | веќе видена | слични

Сторми Даниелс во 2006 година ја поминала ноќта со американскиот претседател Доналд Трамп и неодамна го тужеше, бидејќи ѝ се заканувал дека не смее јавно да ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Мајкл Коен, бившиот адвокат на Доналд Трамп за кого своевремено кажа дека е подготвен да прими куршум, е осуден на три години затвор, откако се изјасни виновен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 99 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Доналд Трамп и Ивана Трамп ја шокираше цела Америка: Погледнете што стави на врвот на новогодишната елка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: