Акцијата „Израмнувач 2“ со Дензел Вашингтон во главната улога од утре во кино „Милениум“


Акцијата „Израмнувач 2“ со Дензел Вашингтон во главната улога од утре (16 август, четврток) ќе се прикажува во 22.00 часот во кино „Милениум“ во Скопје. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синот на Дензел Вашингтон неодамна сосема смирено и на добар начин, му објасни на еден водител како треба да се однесува кон неговата мајка и каква жена е таа. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Со повратот на 15 отсто од ДДВ, државата за првпат враќа пари директно кај граѓаните, велат од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија преку соопштение.Со ...
сите 248 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 61 | | | веќе видена

Советот на Европа ја откажа својата набљудувачка мисија за изборите кои за неколку дена се одржуваат во Албанија. Тие преземаат ваков потег поради можна ...
сите 222 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ имаат еден единствен приоритет, да го бранат криминалот на Никола Груевски и тоа го докажува секојдневно. Претседателот Зоран ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Акцијата „Израмнувач 2“ со Дензел Вашингтон во главната улога од утре во кино „Милениум“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: