Дејвид и Викторија 20-годишнината од бракот ја прославија во романтичната Версај

Дејвид и Викторија пред неколку дена  прославија 20 години брак, љубов и на Инстаграм поделија фотографии од минатото. Потоа поставија и емотивни пораки за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дејвид и Викторија Бекам вчера одбележале 20 години од бракот со емотивни посвети еден кон друг на Инстаграм. Славниот пар одлучил јубилејната годишнина да ја ...
| | веќе видена | слични

Дејвид и Викторија ја прославија 20 – годишнината од бракот со приватна турнеја низ палатата Версај, а двојката постојано објавуваше фотографии од прошетката ...
| | веќе видена | слични

 Дејвид и Викторија Бекам прославија 20 години брак и тоа со приватна, романтична турнеја низ Версајскиот дворец во Франција. Парот на сподели фотки од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Токму ВМРО-ДПМНЕ беше партијата во чие владеење се дозволи илегалните градби во заштитениот појас на Охрид и охридскиот регион да бидат легализирани и тоа за ...
сите 106 | | | веќе видена

Врховниот лидер на Иран, Ајатола Али Хаменеи, во вторникот изјави дека Иран ќе продолжи да ги намалува своите обврски во рамките на нуклеарниот договор, ...
сите 89 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 103 | | | веќе видена

Српската јавност на големо го возвишува успехот на светскиот рекет број еден Новак Ѓоковиќ, откако најдобриот тенисер во овој момент во еден епски дуел успеа ...
сите 283 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дејвид и Викторија 20-годишнината од бракот ја прославија во романтичната Версај

Од:
До кого (е-маил):
Порака: