Синот на Бекам по грешка го објави она што спонзорите сакаа да го види само тој

Буклин Бекам на „Инстаграм“ објави спонзорирана фотографија договорена во соработка со БМВ, но поради еден детаљ објавувањето стана предмет на исмевање.Синот ...
| | веќе видена | слични

Англиската фудбалска легенда Дејвид Бекам се најде на мета на критичарите откако на социјалните мрежи се појавија фотки на кои може да се види како во уста ја ...
| | веќе видена | слични

Ова не е првата фотографија на која Дејвид  ја бакнува ќеркичката Харпер во уста, истото го сторил и пред две години. „Сите свои деца ги бакнувам во уста. ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека фудбалерот Дејвид бекам своите деца ги бакнува во уста, поради што неколкупати досега беше мета на јавноста. Овој пат својата ќерка Харпер ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

 Иако за многумина е грозно и морничаво, Дејвид Бекам не престанува со бакнувањето во уста со неговата ќерка Харпер. Бекамови постојано добиваат критики за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пандемијата со Ковид-19 трае со месеци, а во Македонија во јуни беше забележан значаен пик на бројот на заболени, но и на бројот на смртни случаи. Само во овој ...
сите 144 | | | веќе видена

Во вашата програмата пишува дека од 3,6 раст на БДП во 2019, оваа година ќе падне на минус 5 проценти, па потоа ако сте на власт ќе скокне на 4,5 проценти во ...
сите 427 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 216 | | | веќе видена

Влијанијата и однесувањата од „техничките“ кадри во МВР го покажаа старото лице на опозициската партија и токму затоа јавноста со право има впечаток дека се ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синот на Бекам по грешка го објави она што спонзорите сакаа да го види само тој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: