Во Охрид денес сончево време со температура до 28. степени


5 копии
3 копии

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб, долж Повардарието умерен северозападен ветер. Во северните планински предели можна е ...
| | веќе видена | слични
27 копии
5 копии
49 копии
повеќе

Останато

Договорот ја отвора вратата за прием на Македонија во НАТО од што корист ќе има и Грција, порачаа високи претставници на ЦДУ во апелот до Нова демократија, ...
сите 119 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 205 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Охрид денес сончево време со температура до 28. степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: