Ова се петте трикови кои ниту еден маж нема да остават рамнодушен

 Не треба да се размислува на лоши сценарија и ситуации, но добро е да сте секогаш подготвени. Мислете на најдоброто, но бидете подготвени на најлошото и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Делегација предводена од премиерот Зоран Заев синоќа беше во официјална посета на Белата куќа каде имаше средба со американскиот потпретседател Мајк Пенс. ...
сите 195 | | | веќе видена

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 125 | | | веќе видена

Mинистерот за надворешни работи на Република Македонија, Никола Димитров, денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин офис, ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова се петте трикови кои ниту еден маж нема да остават рамнодушен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: