Венгер останува оптимист за финалето


5 копии
2 копии

Атлетико Мадрид во финалето во Лигата на Европа против францускиот Олимпик Марсеј ќе биде без заштитниот знак на клупата Диего Симеоне, откако аргентинскиот ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Атлетико Мадрид Јан Облак продолжува да докажува зошто е сметан за број 1 на својата позиција во светот. Словенецот ја сочува мрежата во реваншот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 163 | | | веќе видена

„Вечната власт“ кај албанскиот електорат, Демократската унија за интеграција-ДУИ има од што да стpaвува. Вчерашниот митинг во Тетово за промоција на кандидатот ...
сите 211 | | | веќе видена

Претседателската кандидатка Гордана Силјановска Давкова вечерва од Кратово им одоговори на сите загрижени за тоа како ќе била претседател на државата и врховен ...
сите 58 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Сиљановска Давкова својата изборна програма ја претстави пред граѓаните на Валандово. Според нејзе иако СДСМ и ...
сите 156 | | | веќе видена

Тое беше пораката на претседателскиот кандидат на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на отворената трибина во Гевгелија. – Првите благодети што ги ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Венгер останува оптимист за финалето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: