Пеколно полуфинале во Лига Европа


2 копии
2 копии
2 копии

Искусниот шпански напаѓач, Фернандо Торес пред неколку дена соопшти дека по втор пат ќе го напушти Атлетико Мадрид, клубот кој е неговиот втор дом, клубот во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Фернандо Торес одработи полноќно интервју во специјализираната емисија на шпанското радио „Кадена Сер“, во кое покрај тоа што јасно стави до знаење дека ...
| | веќе видена | слични

Искусниот напаѓач Феранндо Торес ги брои последните денови во Атлетико Мадрид, како што самиот потврди – заминува на крајот од сезоната. Торес пред еден месец ...
| | веќе видена | слични

Атлетико без Диего Симеоне и со Аргентинецот на клупата е сосема различен клуб! Од кога Диего Симеоне го превзема Атлетико Мадрид клубот забележува неверојатни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Судот во понеделник ќе прави нов обид да му го достави решението на поранешниот премиер Никола Груевски за издржување на затворската казна од две години за ...
сите 412 | | | веќе видена

Членот на ВМРО-ДПМНЕ, Костадин Богданов, неодамна разрешен од позицијата член на Извршниот комитет на партијата, во гостувањето во емисијата „ 360 степени “ на ...
сите 174 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Иницијативата Правда за Никола Груевски бара и очекува кривичниот совет внимателно да ги согледа сите факти и аргументи наведени во жалбата на пратеникот ...
сите 98 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 75 | | | веќе видена

Триесетдневен притвор добија петте лица осоминичени во случајот на СЈО „Империја“, Јордан Камчев, Цветан Панделески, Ненад Јосифовиќ, Зорица Арсовска и Тодор ...
сите 200 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 51 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена

Собранието го отфрли барањето за расправа за законот за амнестија за осудените за настаните од 27 април. Парламентарното мнозинство не го прифати барањето на ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пеколно полуфинале во Лига Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: