Силна порака од Џенифер Лопез

2 копии

Џенифер Лопез е насекаде. Од корици на списанија, модни кампањи, музички спотови и концерти, телевизиски серии и шоуа, до филмови... 49-годишната пејачка и ...
| | веќе видена | слични

Насловната страна на најновото издание на магазинот „Харперс Базар“ е со Џенифер Лопез. И тоа не е некоја досега невидена работа или вест, но она што овој пат ...
| | веќе видена | слични

Латино дивата ја пронајде љубовта на својот живот во своите 40-ти години од животот и не жали за тоа што е така. Џенифер Лопез смета дека врската со сегашниот ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез беше фатена пред теретаната, а папараците ја фотографирале во топ издание каде што напорно вежба. Оваа година, Џенифер ќе наполни 50 години, а ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 143 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 332 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 152 | | | веќе видена

Господине Рахиќ, зад решетки се наоѓа специјалната обвинителка Катица Јанева, којашто е осомничена во случајот Рекет. Каков третман добива таа во женското ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Силна порака од Џенифер Лопез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: