Силјановска: Животот во Македонија дојде само за еден привилегиран слој на граѓани

3 копии

Професорката Гордана Силјановска во своето гостување на телевизија Алфа во емисијата Отворено, ја коментираше малата посетеност од страна на граѓаните на ...
| | веќе видена | слични

Професорката Гордана Силјановска во гостувањето на телевизија Алфа во емисијата Отвореното студио, ја коментираше малата посетеност од страна на граѓаните на ...
| | веќе видена | слични

Професорката Гордана Силјановска во гостувањето на телевизија Алфа во емисијата Отвореното студио, ја коментираше малата посетеност од страна на граѓаните на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 189 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 111 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Силјановска: Животот во Македонија дојде само за еден привилегиран слој на граѓани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: