Земјотрес во Босна и Херцеговина


Земјотресот бил забалежан во 4.04 часот по локално време на длабочина од 610 километри. Епицентарот бил на 135 км западно од перуанското село Инапари и на 226 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
5 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

* РУСКОВСКА: Во понеделник очекувам вештачењето на телефонот на Катица да биде готово Јавнотото обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција во ...
сите 116 | | | веќе видена

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 396 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 250 | | | веќе видена

Британскиот министер за надворешни работи, Џереми Хант, денеска изјави дека инцидентот со нафтениот танкер во Ормускиот проток може да биде знак дека Иран ...
сите 221 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Земјотрес во Босна и Херцеговина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: