Не се штедеше: Рада Манојловиќ го почасти момчето со подарок вреден 9 500 евра

Често се пишува во медиумите дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ повеќе не се заедно. Меѓутоа, таа деновиве ги демантираше овие написи објавувајќи заедничка ...
| | веќе видена | слични

„Имам фази кога буквално губам компас со реалниот живот и фрлам пари на разни бесмислици. Потоа, за да се казнам себеси и да се повикам на здрав ум, си ...
| | веќе видена | слични

Една од најзгодните пејачки Рада Манојловиќ се труди како да живее како сите нормални луѓе. Таа во интевју за „Хит“ објаснува зошто нејзината врска со Харис е ...
| | веќе видена | слични

Се поретко се појавуваат заедно!Се шпекулира дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ раскинале а сега пеачката покажала како навистина “стојат работите“.Таа на ...
| | веќе видена | слични

Во медиумите често се пишуваше дека Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ раскинале. Тие многу ретко се појавуваат заедно во јавност, а веќе некое време не ...
| | веќе видена | слични

Лана Јуричевиќ е млада хрватска пејачка која пали и жари каде и да се појави. Таа ги полуде фановите на Инстаграм со фотографии со кои го означи стартот на ...
| | веќе видена | слични

Помладата сестра на фолкерката пред неколку недели завршила курс за шминкење кај еден познат Белградски висажист, па откако добила одлична оценка и диплома, ...
| | веќе видена | слични

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не се штедеше: Рада Манојловиќ го почасти момчето со подарок вреден 9 500 евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: