Директорот на Атлетико го издаде Гризман: Уште пред три месеци знам каде ќе игра, тоа е Барселона!


Генералниот извршен директор на Атлетико Мадрид, Мигел Анхел Гил Марин откри дека Антоан Гризман карирата ќе ја продолжи на Камп Ноу, вели дека уште од месец ...
| | веќе видена | слични

Еден од раководните луѓе во Атлетико Мадрид, Хил Марин најави промена на планот во случајот на Антоан Гризман и потврди дека францускиот репрезентативец ќе ...
| | веќе видена | слични

Каталонскиот гигант Барселона се поврзува со бројни имиња кои се атрактивни на трансфер пазарот, но наспроти ова, факт е дека шпанскиот првак ова лето ќе мора ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бразилскиот фудбалер, Филипе Кутињо изјави дека е разочаран од своите игри во дресот на Барселона изминатата сезона и најави дека ќе работи напорно за да биде ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Директорот на Атлетико го издаде Гризман: Уште пред три месеци знам каде ќе игра, тоа е Барселона!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: