Пол Џорџ во Клиперс за тренер ќе го има таткото на девојката која со години ја изневеруваше

Пол Џорџ пред неколку години за малку ќе станеше зет на тренерот Док Риверс. НБА ѕвездата се забавуваше со ќерката на тренерот, Кајли. Сепак врската се ...
| | веќе видена | слични

Чак Норис, Арнолд Шварценгер, Крис Браун се дел од ѕвездите кои некои од своите деца ги добиле непланирано, по секс за една вечер. Тие велат дека нивниот живот ...
| | веќе видена | слични

Познатиот НБА тренер Док Риверс ќе соработува во Клиперс со несудениот зет – Пол Џорџ. Џорџ во 2014 година беше во сериозна врска со ќерката на Риверс, Кејли. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Протестираме затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, за договарањето на заедничка историја со источниот сосед и тргувањето со историски личности. ...
сите 314 | | | веќе видена

Заев нема црвени линии и решение е неговата оставка и неговото заминување. Во следните денови ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе за доверба на владата. И јас сум убеден во ...
сите 605 | | | веќе видена

Поранешните функционери Иван Бабановски и Џевдет Хајредини, и професорката Мирјана Најчевска жестоко реагираат на одлуката на Владата нејзин специјален ...
сите 188 | | | веќе видена

Додека трае дводневната средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, властите во Скопје со пораки дека разговорите со ...
сите 230 | | | веќе видена

Партијата на европските социјалисти е разочарана од бугарското вето за Македонија. Според нив, Заев демонстрирал храброст и лидерство додека барал пат низ ...
сите 475 | | | веќе видена

Бројките на новозаразени се стабилизираа, не одат ниту нагоре, но, ниту надоле. Причина за ваквата стабилизираност е тоа што огромен број од луѓето станаа ...
сите 63 | | | веќе видена

Микробиологот Никола Пановски во емисија на Телевизија 24 обвини за воено профитерство на приватните болници, пренесуваат повеќе портали од гостувањето на ...
сите 122 | | | веќе видена

Американската фармацевтска компанија „Модерна“ објави дека очекува да може да испорача меѓу 100 и 125 милиони дози на експерименталната вакцина против ...
сите 446 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пол Џорџ во Клиперс за тренер ќе го има таткото на девојката која со години ја изневеруваше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: