У-21: Саул Нигез ја предводи Шпанија на ЕП во Полска


4 копии

Во договор на двајцата селектори, Игор Ангеловски и Благоја Милевски, младинците ќе добијат поштеда на 11. јуни, а веќе следниот ден ќе патуваат за Полска на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска шпанската У21 репрезентација го објави списокот на играчи со кои ќе настапи наредниот месец на Европското првенство во Полска. Нивниот прв противник на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Младите фудбалски репрезентативци на Македонија нема да играат за нашата сениорска репрезентација против Шпанија на 11. јуни, во квалификацискиот меч за настап ...
| | веќе видена | слични

Македонската фудбалска репрезентација до 21 година направи историски успех со пласманот на Европското првенство во Полска во кое во групната фаза ќе се ...
| | веќе видена | слични

Како што и се најавуваше селекторот Алберт Селадес го објави списокот од 23 фудбалери на кои ќе смета наредниот месец на Европското првенство во Полска за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

У-21: Саул Нигез ја предводи Шпанија на ЕП во Полска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: