Шокантна снимка: Фудбалската ѕвезда проговорила за секс скандалот со девојче – „Барем да ја силував”


Некогашниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон ја отслужува шестгодишната затворска казна поради секс со малолетничка, која во тој момент имала 15 години. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Некогашниот англиски репрезентативец Адам Џонсон ја одлежува првата од шесте предвидени години кои треба да ги помине во затвор. Џонсон е осуден поради секс со ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот репрезентативец на Англија Адам Џонсон во моментов ја одлежува својата затворска казна од 6 години откако тој претходно беше осуден поради секс со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога во 1984 година го освои четвртото место на “Евровизија” Даниел Поповиќ беше во зенитот на славата. Песната “Џули” го лансира медѓу ѕвездите, но приватниот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Египетскиот суд за прекршоци го осуди Хабиб ел Адли, кој за време на претседателскиот мандат на Хосни Мубарак беше министер за внатрешни работи, на седум ...
| | веќе видена | слични

Адли беше обвинет поради злоупотреба на буџетски средства. Тој денеска не присуствувал на судењето. Како што се наведува, на пресудата може да се поднесе жалба ...
| | веќе видена | слични

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шокантна снимка: Фудбалската ѕвезда проговорила за секс скандалот со девојче – „Барем да ја силував”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: