Шкендија го ангажира репрезентативецот Нафиу

Марјан Радески вчера беше успешно опериран во една скопска клиника. Да потсетиме дека на мечот со ТНС во Велс, страдаа лигаментите на десното колено на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 60 | | | веќе видена

Изјавите на претставниците на власта дека цензусот и не бил така битен за конечниот резултат на претстојниот референдум значат дека политичката борба ќе ...
сите 301 | | | веќе видена

Овен   Ќе успеете да направите промени во вашиот љубовен живот. Во попладневните часови ќе имате прекрасна средба со вашите пријатели. Дајте шанса на секого да ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шкендија го ангажира репрезентативецот Нафиу

Од:
До кого (е-маил):
Порака: