Дали би посвоиле куче скитник?!

Во полицискиот билтен стана секојдневно да читаме пријави за напад од кучиња скитници, но не само од скитници. Така е и во денешниот, во кој се регистрирани ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

– Големо мнозинство членки на Европската Унија сакаат да бидат отворени пристапни преговори со Северна Македонија и Албанија. Сепак, таквата одлука бара ...
сите 1332 | | | веќе видена

Денес 27 земји – членки побараа јасно и недвосмислено Република Северна Македонија да добие нов импулс во европските интеграции за да продолжи на патот на ...
сите 422 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Рожерио Мораеш мина незаборавни три години во Скопје и беше еден од најзаслужните во составот на Вардар за освоената втора титула во Лигата на шампионите, ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали би посвоиле куче скитник?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: