Авионскиот сообраќај со пораст од 21% во првата половина од 2018

Преку општинскиот сервис за пријавување на комунални проблеми „Систем 48“ во првите шест месеци од 2018 година решени се 740 проблеми од вкупно 822 пријави. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Откако британскиот Парламент отфрли договор за брегзит на премиерката Тереза Меј со Брисел, можноста Велика Британија да ја напушти Европската унија без ...
сите 404 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 349 | | | веќе видена

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Авионскиот сообраќај со пораст од 21% во првата половина од 2018

Од:
До кого (е-маил):
Порака: