Шест лица полесно повредени во сообраќајки во Скопје

22 копии
3 копии
3 копии
10 копии

Во станбениот дел на Финсбари паркот во северниот дел на Лондон денеска имаше експлозија при што се повредени две лица меѓу кои еден полицаец. Во тек е ...
| | веќе видена | слични

Засега имаме инфирмации дека се повредени две лица. Еден маж има сериозни изгореници, додека на еден полицаец му е повредена раката, вели портпаролката на ...
| | веќе видена | слични
14 копии
3 копии
3 копии

Како што соопшти СВР Скопје, од евидентираните девет сообраќајки во петокот, во една со тешки телесни повреди се здобил еден сопатник, во четири полесно се ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Едно лице е потешко повредено, а 27 се здобиле со полесни повреди во 31 регистрирана сообраќајна несреќа во изминатите четири дена во Скопје. Како што соопшти ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Хаотично известување на институциите на системот во врска со синоќешната сообраќајна трагедија во која едно лице го загуби животот, а 26 лица се повредени, ...
сите 161 | | | веќе видена

Мароканецот Абдул Рахман Мешках (18), кој е осомничен за нападот што се случи во петокот во финскиот град Турку, каде беа убиени две жени, а осум лица беа ...
сите 131 | | | веќе видена

Тоа го потврди шпанската полиција, која претходно ја извести јавноста дека во тек е акција во близина на Барселона. Претходно некои каталонски медиуми јавуваа ...
сите 169 | | | веќе видена

Голем гест на Лука Дињ, левиот бек на Барселона без страв веднаш истрчал на улица по терористичкиот напад на Ла Рамбла за да им помогне на повреденитеМинатата ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шест лица полесно повредени во сообраќајки во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: