Шерон Стоун на 61 година во проѕирен фустан (ФОТО)

Иако неполн месец ја дели од 61 роденден, Шерон Стоун не се срами да го покаже своето тело. На хуманитарната забава која ја организираше Стивен Тајлер, пејачот ...
| | веќе видена | слични

Тони Брекстон никогаш не се плашела да ја покаже својата фигура која пркоси на нејзините години, а завчера на доделувањето на Греми наградите покажа повеќе ...
| | веќе видена | слични

Фаталната германска актерка Џависи Лесли, која стана позната во светски рамки преку нејзините улоги во американските ТВ серии, распали со провокативност на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Осигурителната компанија „Еуросиг" потврди дека автобусите и патниците на „Дурмо турс" се осигурени кај нив и дека по трагичната автобуска несреќа на патот ...
сите 286 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 197 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шерон Стоун на 61 година во проѕирен фустан (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: