Шерил Кол не се задоволува со еден

Шерил а викендот заминала на вечера со музичарот Will I Am за на крај да го овековечи моментот со објавување нивна заедничка фотографија на Твитер коментирајки со зборовите: “Убаво е кога си до мене” Но и тоа не би било чудно ако неколку часа претходно додека Шерил се подготвувала за таа иста вечера, преку Твитер му пратила слатка порака на 18-годишниот нуркач Том Далеј и го замолила да и даде приватни часови по нуркање а тој пресреќен прифатил.
| | веќе видена | слични

Останато

Лисиците врзани на рацете од медиумите ги сокри со документи. Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески на судењето за уривањето на „Космос“ со ...
сите 74 | | | веќе видена

Како последица на бегство, на екс-премиерот Никола Груевски ќе му се суди во отсуство за сите предмети покренати од СЈО. Поради пресудата во случајот „Тенк“ во ...
сите 186 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Патешествието на Груевски низ Црна Гора наликувало на шпионски филм. Го чекале разни унгарски дипломати, се менувале возила, а примопредавањето се одвивало во ...
сите 306 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шерил Кол не се задоволува со еден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: