На Северина ѝ се заканува апсење? Еве што вели нејзиниот менаџер за тоа

5 копии

Северина Којиќ наводно не се појавила на неколку закажани судски рочишта во Загреб со својот бивши партнер Милан Поповиќ поради што е издаден налог за нејзино ...
| | веќе видена | слични

Дел од пејачките од соседството минимум по двапати годишно доаѓаат во Македонија, се разбира на покана на овдешните наши менаџери кои им организираат концерти, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Актуелната политичка состојба во земјава, затворската казна за поранешниот премиер Никола Груевски и неодамнешната посета на делегацијата на ВМРО-ДПМНЕ во ...
сите 166 | | | веќе видена

Судскиот процес покренат против нивниот почесен претседател Никола Груевски, ВМРО-ДПМНЕ го оценуваа како политички прогон. Опозицијата обвинува дека судијката ...
сите 258 | | | веќе видена

По трагичната гостиварска случка, кога бегајќи од куче скитник младата Џејха Меџити заврши во водите на Вардар и се удави, се огласи и Ветеринарната комора на ...
сите 112 | | | веќе видена

Владата на СДСМ повторно удира по џебот на граѓаните. Прогресивниот данок кој го наметнува однародената и криминална власт, негативно влијае врз бизнисот и ...
сите 138 | | | веќе видена

Пратеникот Сашо Василевски, пред неговиот дом по инцидентот со Јанко Бачев за време на протестот во Охрид, во изјава за медиумите ја префрли одговорноста за ...
сите 78 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На Северина ѝ се заканува апсење? Еве што вели нејзиниот менаџер за тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: