Сестрите Kardashian: На која и стои подобро?

Станува збор за црно-белиот фустан што Kim Kardashian пред извесен период го носеше на едно случување во Њујорк. Таа го носеше овој фустан во комбинација со широк ремен и црни хулахопки, додека нејзината сетра, неколку недели подоцна, ги покажа преубавите, секси нозе во истиот фустан во Лас Вегас. Но прашањето е која од нив го направи тоа подобро? Kim или Kendell? :) ♥ Kim Kardashian ♥ ♥ Kendell Kardashian♥ Гласајте со Like! Напишете, закачете коментар зошто... {simplepopup} {/simplepopup}
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 290 | | | веќе видена

„Почитувани судии од Апелациониот суд, Издигнете се над состојбата во која сте на сила втурнати, земете ги предвид аргументите на одбраната при носењето на ...
сите 209 | | | веќе видена

Имотот во Чешка на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков ја зголемува околноста тој да се даде во бегство, продавајќи го огромниот имот од ...
сите 161 | | | веќе видена

Владата размислува и ќе донесе одлука да испрати барање за повлекување на одлуката за азил на Никола Груевски, од причини што доколку одлуката е заснована врз ...
сите 332 | | | веќе видена

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 51 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сестрите Kardashian: На која и стои подобро?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: