Серена Вилијамс е бремена: Во 2018 ќе се врати на тениските терени (ФОТО)

5 копии
7 копии

Популарната тенисерка Серена Вилијамс (35) на својот инстаграм-профил објави фотографија со која ги потврди шпекулациите дека е во блажена состојба. Имено, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Серена Вилијамс, некогашната најдобра светска тенисерка соопшти дека е бремена, а истовремено откри и интересен податок. Американката соопшти дека веќе 20 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Серена Вилијамс е бремена: Во 2018 ќе се врати на тениските терени (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: