Семејството на Силвестер Сталоне ужива во Хрватска

Легендарниот холивудски актер Силвестер Сталоне одвреме-навреме на „Инстаграм“ открива детали од својот приватен живот. Овој пат на ред дојдоа неговите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборната единица 3, Игор Јанушев денеска беше во посета во општина Зрновци каде на средба со граѓаните, ги ...
сите 426 | | | веќе видена

Најавувам четврти сет мерки и сите пезионери кои примаат пензија до 15.000 денари и неактивните баратели на работа, што се пријавуваат на шест месеци, ќе ...
сите 202 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена

Прво изборно соочување на лидерите на двете најголеми партии Христијан Мицкоски и Зоран Заев. Лидерите на ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во предизборен дуел дебатираа на ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во Хрватска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: