Selena Gomez во летната кампања на Adidas Neo

Актерката и пејачка Selena Gomez ја продолжи својата соработка со спортскиот бренд Adidas на неговата модна линија Neo. Како резултат на тоа таа се појавува во новата кампања за лето 2015-та година. Оваа капсулна колекција на Adidas Neo се состои од патики, секојдневни маички со принтови, фармерки, хеланки и слично, се со веќе добро познатите спортски силуети.
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Selena Gomez во летната кампања на Adidas Neo

Од:
До кого (е-маил):
Порака: