Сексолозите откриваат кој е најдобриот период од денот за секс

Сексолозите имаат мислење за тоа кој дел од денот е најдобар за водење љубов. Додека некои сметаат дека кафето е најдобриот начин за будење, тие сметаат дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Едно истражување утврдило дека луѓето кои се во брак се помалку изложени на стрес. Групата научници објавила дека луѓето полесно се справуваат со стресот кога ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Останато

Јавното обвинителство за организиран криминал во куса изјава за „Република“ демантира дека за специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е издадена наредба ...
сите 245 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сексолозите откриваат кој е најдобриот период од денот за секс

Од:
До кого (е-маил):
Порака: