Ултрасите на Лацио порачаа: Првите редови од трибината се доживувале како ровови, таму нема место за жени, сопруги и девојки

Ултрасите на италијанскиот калчолигаш имаат свои правила во „најборбените“ редови од нивната трибина, испратија соопштение до останатите фанови во кое имаат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 280 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ултрасите на Лацио порачаа: Првите редови од трибината се доживувале како ровови, таму нема место за жени, сопруги и девојки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: