Секси Мила во топлес издание

Актерката која само пред некое време беше прогласена за најсекси жива фаца од светот на славните и шоубизнисот, позираше во стил за потребите на последната фото сесија.Ова може да се земе само и како доказ дека списанието ја почитува одлуката на читателите на магазини од англиско говорно подрачје и ја ангажираат девојкава на начин на кој и ’ волкот сит ќе биде сит и овците на број‘.По повод своите работни ангажмани, Mila го вели следново:„Она што го правам и работам и она кое сум вистинската јас се две различни работи и така засекогаш и ќе остане. Затоа што многу често се случува со луѓето кои ќе доживеат слава и позиција, да заборават кои се и што се, па така почнат да се трансформираат во она што сакаат да бидат или што се очекува од нив. Јас свесно ги имам одвоено овие мои два животи еден од друг. Го сакам она што го работам и не можам да се замислам да работам било што друго, но кога ќе завршам со работа, тогаш навистина завршувам со тоа и се враќам на самата себе.“Што сакаше да каже авторот со текстов?! ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицијата 24 часа на ден ги чува таблите со новото име Северна Македонија, за да не бидат уништени и ишкртани како оние за автопатот Пријателство, пишува ...
сите 336 | | | веќе видена

Претседателот на партијата„ Алтернатива“ која настана по расколот во „Беса“, Африм Гаши по средбата со премиерот Заев изјави дека за партијата е повеќе ...
сите 209 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Република Македонија од ВМРО-ДПМНЕ, професор Гордана Силјановска Давкова во нејзиното прво интервју дадено за Вестите на Сител ...
сите 159 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 304 | | | веќе видена

Двајца пациенти денеска беа пуштени на домашно лекување од болницата „8-ми Септември“. Пациентите ги пречекаа нивните роднини. Тие беа во добра состојба, но не ...
сите 198 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст" што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 136 | | | веќе видена

Самопрогласениот времен претседател на Венецуела, Хуан Гуаидо ја повика војската да дозволи влез на хуманитарната помош за Венецуела, која се очекува да ...
сите 123 | | | веќе видена

Фирмата „Авто мото здружение Гостивар“, чиј сопственик е газдата на „Дурмо турс“, минатата година имала забрана да врши технички преглед на возила. Забраната е ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секси Мила во топлес издание

Од:
До кого (е-маил):
Порака: