Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“


Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се ...
| | веќе видена | слични

Волански ги искористи своите пет минути за да се стекне со светска слава, но, според нејзините зборови дадени во интервјуто за „Сан“, особено впечатлива им ...
| | веќе видена | слични

Кинси Волански стана светска мега ѕвезда во период од само 24 часа, сето тоа како последица на излетот кој го имаше во големото финале во Лигата на шампионите, ...
| | веќе видена | слични

Кинси Волански е секси девојката која дефинитивно ги доби своите пет минути слава со тоа што на кратко се растрча разголена на финалниот дуел од Лигата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Моделот и бомбастична убавица Кинзи Волански, девојката која разголена се растрча на теренот за време на финалето од Лигата на шампионите, си го доби назад ...
| | веќе видена | слични

Американскиот модел со полско потекло Кинси Волански, која истрча на теренот во финалето на Лигата на шампионите меѓу Тотенхем и Ливерпул (0:2) има намера да ...
| | веќе видена | слични

Кинсли Волански е неочекувата ѕвезда за која сите зборуваат по финалето во Лигата на шампиони меѓу Ливерпул и Тотенхем. Ливерпул стана првак по победата од ...
| | веќе видена | слични

Кинси Волански, 22-годишната Американка, кој стана позната откако го прекина финалето на Лигата на шампионоте во Мадрид помеѓу Ливерпул и Тотенхем, вети дека ...
| | веќе видена | слични

Девојката на еден познат „Јутубер“ која го прекина финалето на Лигата на шампиони, добро ги загреала фудбалерите на Ливерпул. До вчера анонимната Кинси ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за телекомуникации на Иран, Мухамед Џавад Азари Џароми порача преку Твитер дека американскиот сајбер напад на ирански цели не бил успешен, пренесе ...
сите 190 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 72 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат во беспарица и осиромашуваат се вадат на укинувањето на радиодифузната такса. Мерката поврат на ...
сите 206 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена

Бизнисменот Орце Камчев, кој лично ја примил судската покана да сведочи на денешното рочиште за „Тортура“ за апсењето на Љубе Бошкоски, не дојде. „Сведокот ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секси “хулиганката“: Го шокираше цел свет, а потоа со провокативни пораки почнале да ја опседнуваат и европските прваци! „Нема да ги откријам имињата...“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: