Фудбалери на Ливерпул и се „пуштале“ на Волански после финалето!


2 копии

Веројатно нема човек на планетава кој не слушнал за Кинси Волански, заносната старлета кој го прекина финалето на ЛШ помеѓу Ливерпул и Тотенхем, втрчувајќи се ...
| | веќе видена | слични

Волански ги искористи своите пет минути за да се стекне со светска слава, но, според нејзините зборови дадени во интервјуто за „Сан“, особено впечатлива им ...
| | веќе видена | слични

Кинси Волански стана светска мега ѕвезда во период од само 24 часа, сето тоа како последица на излетот кој го имаше во големото финале во Лигата на шампионите, ...
| | веќе видена | слични

Кинси Волански е секси девојката која дефинитивно ги доби своите пет минути слава со тоа што на кратко се растрча разголена на финалниот дуел од Лигата на ...
| | веќе видена | слични

Моделот и бомбастична убавица Кинзи Волански, девојката која разголена се растрча на теренот за време на финалето од Лигата на шампионите, си го доби назад ...
| | веќе видена | слични

Американскиот модел со полско потекло Кинси Волански, која истрча на теренот во финалето на Лигата на шампионите меѓу Тотенхем и Ливерпул (0:2) има намера да ...
| | веќе видена | слични

Кинсли Волански е неочекувата ѕвезда за која сите зборуваат по финалето во Лигата на шампиони меѓу Ливерпул и Тотенхем. Ливерпул стана првак по победата од ...
| | веќе видена | слични

Кинси Волански, 22-годишната Американка, кој стана позната откако го прекина финалето на Лигата на шампионоте во Мадрид помеѓу Ливерпул и Тотенхем, вети дека ...
| | веќе видена | слични

Девојката на еден познат „Јутубер“ која го прекина финалето на Лигата на шампиони, добро ги загреала фудбалерите на Ливерпул. До вчера анонимната Кинси ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалери на Ливерпул и се „пуштале“ на Волански после финалето!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: