Нова студија покажа: Психопатите пијат црно кафе


2 копии

Ве мачи киселина во желудникот по само една чаша кафе? За овој пијалок велат дека ја убива киселината … Дали вие би ја испиле оваа мешавина? Некои видови на ...
| | веќе видена | слични

Колку навистина ги познавате луѓето со кои работите? Ако сте менаџер на компанија, запрашајте се колку пати сте ја замолиле вашата секретарка да ви донесе чаша ...
| | веќе видена | слични

Родители сте, имате тинејџери ама не се дома па наоѓате мала временска оаза за да испиете едно кафе на раат. Но, ете ги нив на врата. Но, ете и решение.
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова студија покажа: Психопатите пијат црно кафе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: