НА НИКОЈ НЕ МУ СТОИ ПОДОБРО: Тесен бел комбинезон со деколте на витата снага на Карлеуша (ФОТО)

Белиот комбинезон ова лето ќе биде тотален хит, во секакви варијанти, широки ногавици, затворен горе, деколтиран и слично. Ретко на кој може да му стои вака добро Српската пејачка Јелена Карлеуша и моден гуру кој трендовите ги наметнува несвесно во целиот свет, дури и кај познати светски ѕвезди, секогаш најдобро знае да го износи секое модно парче. Белиот комбинезон ова лето ќе биде тотален хит, во секакви варијанти, широки ногавици, затворен горе, деколтиран и слично. Ретко на кој може да му стои вака добро! Карлеуша одбра претесен со отворено деколте кој совршено ја отсликува нејзината правилна фигура. Облините се истакнати па несомнено е дека оваа жена каде и да се појави засенува сè пред себе. Double trouble
| | веќе видена | слични

Познато дека дека Јелена Карлеуша го следи секој чекор на модата. Чанти, гардероба и чевли пејачката комбинира без грешка, па не изненадува што е пример на многу Србинки кога станува збор за облекувањето. Оовој пат Карлеуша на Инстаграм се пофали со длабок француски маникир, техника која е многу популарна на западот. За ефект на длабок маникир потребно е да ја поместите белата линија и ќе добиете значајно посилен ефект. Пејачката додала и коса линија, па нејзините нокти изгледаат уште поубаво.
| | веќе видена | слични
3 копии

Иако во нивниот брак се е во ред, турските медиуми неодамна објавија дека Душко ја изневерил Јелена. Имено, медиумите пренеле дека Душко ја изневерил пејачката со мистериозна бринета, која е всушност вереница на неговиот пријател, а вечерта кога без заедно фотографирани ја прославуваа заеднички победата на Бешикташ. Јелена ја погодија насловите на турските медиуми. -„Ние поминавме низ еден многу стресен период, каде беа повредени и тортурирани ни криви, ни должни луѓе, а јас бев исмејувана“ – рекла Јелена која секојдневно се бори со медиумскиот притисок.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша десетина дена помина со сопругот Душко Тошиќ и ќерките Атина и Ника во Дубаи, а што и се случило за толку краток временски период на никој не му е јасно затоа што Јелена со вчерашното појавување во јавност остави без текст. Целата во бело најпрво го покажа огромното деколте и бујните гради, а кога излегла од автомобилот сите коментирале дека изгледа врвно. Очигледно е дека Јелена изгубила килажа, но она што не е познато како тоа и поминало само за неколку недели. Всушност, и самата таа да не признаела дека се здебелила ретко кој би и го кажал тоа, и со вишокот килограми имала титула на секс бомба која тешко може некој да и ја одземе. А пред студиото се случила и мала незгодна ситуација. А тогаш во свој стил станала и заминала. ://telegraf.rs
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша која редовно ги следени модните трендови секогаш најдобро знае да го износи секое модно парче. Белиот комбинезон ова лето ќе биде тотален хит, во секакви варијанти, широки ногавици, затворен горе, деколтиран и слично. Ретко на кој може да му стои вака добро! Карлеуша одбра претесен со отворено деколте кој совршено ја отсликува нејзината правилна фигура. Облините се истакнати па несомнено е дека оваа жена каде и да се појави засенува сè пред себе. on Jun 15, 2017 at 3:29pm PDT
| | веќе видена | слични

Останато

Нашиот јазик и нашето културно наследство се македонски. Тоа го потврдуваме со договорот. Како Македонци ќе влеземе во НАТО и како Македонци ќе чекориме во ЕУ. ...
сите 25 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 74 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 144 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НА НИКОЈ НЕ МУ СТОИ ПОДОБРО: Тесен бел комбинезон со деколте на витата снага на Карлеуша (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: