Мониче пак си запали џоинтче (ВИДЕО)

2 копии
2 копии

Внимателно ги следиме сите ставови и барања за декриминализација на марихуаната. Првенствено не радува тоа што Владата вели дека е отворена за дебата на оваа ...
| | веќе видена | слични
4 копии
5 копии

Слободна употреба на канабисот бараат од здружението Зелена Алтернатива од каде сметаат дека конзумирањето на оваа билка треба да се тргне од сите регулативи. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, соопшти дека партијата денеска поднесува кривични пријави против претседателот на Собранието, Талат Џафери, ...
сите 384 | | | веќе видена

Огњен Врањеш, фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и Херцеговина овие денови е во центарот на јавноста порад секс скандалот што изби со пејачката ...
сите 162 | | | веќе видена

За време на викендот, вакциналните пунктови ќе работат од 7.30 до 13 часот. Од понеделник пунктовите ќе продолжат да работат во две смени од 7.30 до 19 часот. ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мониче пак си запали џоинтче (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: