Се сеќаваме на блиските: Денеска е Задушница

8 копии
2 копии

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се сеќаваме на блиските: Денеска е Задушница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: