Извештајот на ЕК за Македонија на собраниска седница

9 копии
5 копии
7 копии
6 копии
6 копии

Собранието денеска во рамки на 47. седница почна расправа за Извештајот на Европската комисија за напредокот на Македонија. Вицепремиерот за европски прашања ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на скандолозната афера која го тресе Балканот со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Душко Тошиќ да ...
сите 144 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Извештајот на ЕК за Македонија на собраниска седница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: