СДСМ: Кога ќе има избори не зависи од Мицкоски, туку од приоритетите на граѓаните

5 копии

Македонија успеа, Мицкоски, Бачев и Груевски се поразени, може да се спремаат за нов пораз на кои било избори, велат од Социјалдемократскиот сојуз на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

– Македонија успеа, Мицкоски, Бачев и Груевски се поразени, може да се спремаат за нов пораз на кои било избори Засекогаш ќе остане запаметено: Мицкоски, ...
| | веќе видена | слични

СДСМ со писмено соопштение реагира на изјавата на Христијан Мицкоски.„Засекогаш ќе остане запаметено: Мицкоски, Груевски, Бачев и Иванов работеа против ...
| | веќе видена | слични

Победи сигурната иднина наспроти темното минато.  Победи напредокот наспроти кочењето и блокадите. Победи вистинскиот патриотизам наспроти служењето за туѓи ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ВМРО-ДПМНЕ останува на претходно кажаните ставови и не очекува други пратеници да ги прифатат уставните измени за промена на името, изјави за Дојче веле ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Откако се сведе на портпарол на Јанко Бачев, антизападниот пион Христијан Мицкоски, јавно призна дека ќе стори се Македонија да не влезе во ЕУ и НАТО. Занесени ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, во изјава за Дојче Веле му порача на премиерот Зоран Заев да не испраќа посредници по телевизии, бидејќи партијата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 143 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 332 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 152 | | | веќе видена

Господине Рахиќ, зад решетки се наоѓа специјалната обвинителка Катица Јанева, којашто е осомничена во случајот Рекет. Каков третман добива таа во женското ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Кога ќе има избори не зависи од Мицкоски, туку од приоритетите на граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: