СДСМ со реакција за денешниот прес на Љубен Арнаудов


Од СДСМ Охрид со писмено соопштение реагираат на прес-конференцијата на пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Љубен Арнаудов.„Љубен Арнаудов прво треба да им одговори на ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
5 копии

Додека градот е полн со странски туристи, домашните туристи заминуваат, поради зачестените земјотреси и паниката која со тоа се шири, исткануваат од ОК на ...
| | веќе видена | слични

На незаконското работење на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски мора да му се стави крај пред да се предизвикаат посериозни последици, предупреди ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Команданти на единици, началници на Сектори, помошници кои зад себе имаат искуство и по 20 и по 30 години во Министерството за внатрешни работи сега се на удар ...
| | веќе видена | слични

Сите оние кои имаат личен и професионален интегритет во министерството станаа предмет на отстрел на новиот министер и неговиот политички тим. Тие се цел само ...
| | веќе видена | слични

Охридските пратениците од ВМРО ДПМНЕ поднеле амандмани на ребалансот на државниот буџет за субвенционирање на штетите од земјотресите и субвенционирање на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ со реакција за денешниот прес на Љубен Арнаудов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: