СДСМ: Мицкоски паѓа се пониско, злоупотребува човечки трагедии за сопствена промоција

Мицкоски злоупотребува дури и човечки трагедии и тоа го смета за сопствена промоција. Криминалниот однос на ВМРО-ДПМНЕ кон здравјето на граѓаните, скандалите ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Целосно заглавен во деструктивноста, не можејќи да се помири со успехот на Македонија, антинародниот Христијан Мицкоски паѓа се пониско. Мицкоски злоупотребува ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ го уништи здравството, а денес се обидува да шири неоснована паника, во тек се суштински реформи во здравството Катастрофалните и криминални ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Катастрофалните и криминални политики на ВМРО-ДПМНЕ во здравството резултираа со урнисан здравствен систем, погазени права на пациенти и катастрофално лоши ...
| | веќе видена | слични
3 копии

„Наспроти лагите на ВМРО-ДПМНЕ, факт е дека за првпат во Македонија се спроведува проект за изградба на Клинички центар кадешто ќе бидат опфатени сите оддели, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ВМРО-ДПМНЕ имаше 11 години да изгради нов, модерен Клинички центар но не го направи! Наместо нов клинички центар ВМРО-ДПМНЕ се посвети на криминални тендери и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 129 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 207 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: Мицкоски паѓа се пониско, злоупотребува човечки трагедии за сопствена промоција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: