СБ ја намали прогнозата за раст на македонската економија

5 копии
2 копии
2 копии
2 копии

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 318 | | | веќе видена

Македонскиот премиер Зоран Заев се обрати на 72-рото Генерално собрание на ОН Наша цел е да ја забрзаме интеграцијата на Македонија во ЕУ и во НАТО, рече ...
сите 225 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СБ ја намали прогнозата за раст на македонската економија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: