МВР: Првиот човек на Алфите возилото го користел за службени цели


2 копии
2 копии
8 копии

Андреј Жерновски, заменик министер за надворешни работи на својот фејсбук профил објави дека Сашо Тасевски на денешната владина седница едногласно е избран за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Договорот ја отвора вратата за прием на Македонија во НАТО од што корист ќе има и Грција, порачаа високи претставници на ЦДУ во апелот до Нова демократија, ...
сите 121 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 199 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МВР: Првиот човек на Алфите возилото го користел за службени цели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: