Челзи ќе го пушти Азар во Реал за 200 милиони фунти


2 копии

Англискиот премиерлигаш, Челси, ќе се обиде да го задржи својот најдобар играч, Еден Азар, така што ќе му понуди значително зголемување на платата. Белгиецот, ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот фудбалер од средниот ред, Сеск Фабрегас со сета сила се обидува да во увери својот соиграч Еден Азар дека треба да остане во Челзи. Шпанските медиуми ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Постојат четири нивоа на посети, а најбитното е државното, како денешното на австрискиот канцелар Себастијан Курц и утрешното на германската канцеларка Ангела ...
сите 50 | | | веќе видена

Бошњачкиот демократски сојуз со соопштение истакна дека го поддржува референдумот и ги повикува граѓаните на Република Македонија да го поддржат договорот со ...
сите 111 | | | веќе видена

-Пријатели имаме огромни, оваа наша земја, заедно со граѓаните, ќе ја направиме земја за почит. Животот овде да го живееме, тоа е првата цел, не само за нас ...
сите 95 | | | веќе видена

Овој 30 септември е крстосницата на која ќе треба ние да си ја заокружиме и да си ја зацврстиме нашата државност, и тоа со зачуван идентитет како македонски ...
сите 103 | | | веќе видена

Референдумот е можност граѓаните да се изјаснат дали ќе останеме во „статус кво“ ситуација или ќе ги отвориме вратите кон подобра иднина, рече претседателот на ...
сите 67 | | | веќе видена

Турнирот во Њујорк, УС Опен, изминативе неколку дена е проследен со лошо време кое им прави сериозни проблеми во играта на тенисерите. Така беше и на дуелот ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Челзи ќе го пушти Азар во Реал за 200 милиони фунти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: