Samsung го претстави најновиот “CRG5“ 240 херцен “G Sync“ компатибилен заоблен монитор за “гејмери


3 копии

Компанијата Самсунг ја прошири својата серија заоблени монитори за љубителите на игри со новиот 27-инчен, 240 херцен “G-SYNC“ компатибилен екран за неверојатно ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Светот не престанува да прави ремет и да го бомбардира со критики гигантот Apple за нивниот држач за монитор од 999 долари. За тие што не се упатени во оваа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 187 | | | веќе видена

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 140 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 96 | | | веќе видена

Борис Џонсон го зацврсти своето водството во трката за нов лидер на конзервативната партија и премиер на Обединетото Кралство. Во вториот круг од гласањето ...
сите 99 | | | веќе видена

Димитар Андоновски за македонската публика е најпознат како пејач и автор, како соло-изведувач и во поново време како вокалист на „Тајфата“, но веќе неколку ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Samsung го претстави најновиот “CRG5“ 240 херцен “G Sync“ компатибилен заоблен монитор за “гејмери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: